Hakkımızda

karavanmalzemeleri.org ana iş kolları karavan imalatı, kiralaması ve ekipman çözümleri olan Lumos Karavan'a ait bir sitedir. Karavan yapımı esnasında doğru, uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeleri müşteriye sunmak için faaliyet göstermektedir.
Genç, dinamik ve ufak bir ekipten oluşan karavanmalzemeleri.org ekibi karavan dünyasına ait bütün gelişmeleri sizin için takip etmekte ve müşterileriyle devamlı olarak kontakta kalmaktadır.
karavanmalzemeler.org'un kurulmasındaki amaç, bir karavancının karavan yapımına başlama anından bitiş anına kadar ekipman tedariğini tek bir elden en hesaplı fiyat ile gerçekleştirmektir. Bu yönde ekipman listesini her geçen gün daha da genişletmek için gayret göstermektedir.
Aktif karavancı olmamız ve hem imalat hem de kiralama sektörlerindeki tecrüelerimiz ile müşterilerrimizle aynı dili rahatça konuşup ihtiyaçlara yönelik çözümler üretebilmekteyiz.En fazla ürün çeşidine ve en uygun fiyat garantisine ulaşana sürekli çalışmalar yürüteceğiz. Bizimle bu yolda yürümeyi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.
Şirket Bilgileri
Firma Adı Lumos Kamp Karavan Limited Şirketi
Adres Günaydın Mah. Kurtuluş Cad. No:44/1/7 Bandırma/BALIKESİR
Telefon 05413041735
Eposta bilgi@lumoskaravan.com
Kep Adresi lumoskamp@hs03.kep.tr
Mersis 0609105390600001
Vergi No 6091053906
Sicil No 12137
Vergi Dairesi Bandırma